فواید ماساژ برای بدن را میدانید؟ | طناب زنی ایران

طناب زنی ایران » فواید ماساژ برای بدن را میدانید؟

اولین وب سایت تخصصی و آموزشی طناب زنی ایران
.


فواید ماساژ برای بدن را میدانید؟

موضوع : مقالات ورزشی ، 4 سال پیش ارسال شده

فواید ماساژ برای بدن:با ماساژ اندام به حالت متعادل بر می گردد . مثل لاغری ، سفت شدن اندامها و ریلکس شدن . و سالها سلامتی جسم و جان شما را تضمین می کند و طولانی شدن عمر را به ارمغان میاورد .

 فواید ماساژ برای بدن

فواید ماساژ برای دستگاه اعصاب :

ماساژ با نوازشهای شفا دهنده و متنوع خود میتواند در تعادل دستگاه عصبی و اصلاح تعادل فیزیکی و موازنه بدن بسیار موثر باشد . اختلالاتی مثل بی خوابی ، تنش ، سردردها و سایر بیماریهای ناشی از فشارهای روانی تحت تاثیر قدرت شفابخش تماس انگشتان بهبود می یابند . ماساژ هنگام خستگی و خواب آلودگی بسیار ارزشمند است .

فواید ماساژ برای بدن:

فواید ماساژ برای دستگاه عضلانی :

ماساژ میتواند برای کشش و نیرو بخشیدن به عضلات ، تقویت آنها برای یک حالت ارتجاعی و استحکام طبیعی مورد استفاده قرار گیرد و در برطرف کردن اسپاسم و گرفتگی عضلات کمک شایان به بدن می نماید . به طور کلی هنگام ماساژ عضلات توازنی بین انقباض و آرامیدگی بوجود میاید .

فواید ماساژ برای بدن:

فواید ماساژ برای دستگاه اسکلتی و مفاصل :

بسیاری از مکاتب شفا دهنده از قبیل یوگا در شرق ، و استئو پاتی در غرب عقیده دارند که جوانی با دوام و سلامتی تا حد زیادی به قابلیت انحنای مفاصل بستگی دارد . فنون ماساژ و تمرینات بدنی بر آزاد سازی مفاصل متمرکز است ، بنابراین به حفظ ایستادگی بدن ، چابکی و تا حد امکان رهایی از حالات ورم مفاصل کمک می کند . بیشتر اعصاب و شریانها و ریه ها از میان مفاصل و عضلات عبور می کنند . ماساژ بر استخوانها از راه غیر مستقیم اثر میگذارد . بدین ترتیب که با بهتر کردن گردش خون و لنف در عضلات گردش خون در استخوانها بهتر میشود و نتیجه آن تغذیه بهتر و رشد بیشتر استخوانهاست .

فواید ماساژ برای بدن:

فواید ماساژ برای دستگاه گردش خون :

ماساژ با تشدید جریان خون در تمام سیستمهای بدن ، فشار وارد بر رگها و سیاهرگها را کم می کند و گردش خون ضعیف را بهبود می بخشد و ناراحتیهای قلبی را کاهش میدهد . تعداد ضربان قلب کاهش می یابد و فشار خون بالا کم میشود و بدین ترتیب قلب تقویت میگردد .

 فواید ماساژ برای بدن

فواید ماساژ برای دستگاه لنفاوی :

از طریق ماساژ دستگاه لنفاوی تحریک میشود و جریان لنف در بدن سرعت می یابد . با ماساژ ترکیبات سمی و مضر که به علت فشارهای جسمی و روانی بیش از حد در بدن انباشته شده است به سرعت از بین می رود .

فواید ماساژ برای بدن:

فواید ماساژ برای دستگاه تنفسی و گوارش :

به محض اینکه فعالیت ششها به واسطهماساژافزایش می یابد بهتر کار می کند . با ماساژ بیشتر ریتم تنفس آرام و عمیق خواهد شد . ماساژ از بروز یبوست جلوگیری می کند و ماهیچه های جداره روده ها و شکم را تقویت می کند و سبب ترشح هضم غذا در کبد ، لوزالمعده ، و معده و روده ها میشود و ماساژ علاوه بر اینکه به هضم غذا و دفع مواد زاید بدن کمک می کند ، جذب مواد غذایی هضم شده را افزایش میدهد .

فواید ماساژ برای بدن:

فواید ماساژ برای پوست و بافتهای سلول زیر پوست :

ماساژغدد چربی و عروق را تحریک می کند و با تقویت عملکرد آنها سموم مترشحه را دفع می نماید . مخاط پوست باز میشود و تنفس ، نرمی و قدرت کشش پوست بیشتر میشود . حالت پوست و رنگ و خاصیت کشش آن افزایش می یابد و پس از ماساژ پوست از شادابی و طراوت می درخشد .

فواید ماساژ برای بدن:

فواید ماساژ برای دستگاه ادراری :

ماساژ شکم و پشت فعالیت کلیه را افزایش میدهد و بدین ترتیب دفع مواد زاید تقویت میشود .

+ ۰

مخالفم – ۰


منبع : دلگرم

سارافون تابستانه ماهرخ ژیله تابستانه چهل تکه ساپورت طرح چرم قرمز

این مطلب توسط admin ارسال شده :thumnail ۱۰ ایده ی جالب که صاحبانش رامیلیونرکرد

 

به گزارش بانکی، همه ما در ذهنمان ایده هایی داریم که بنا به توجیهات خودمان – مانند وقت نداشتن و یا کمبود سرمایه – از آنها به راحتی می گذریم ، در حالی که تنها مشکلی که جلوی ایده های خلاقانه را می گیرد تنبلی و عدم اراده ی قوی است ، بنابراین سعی کنید ایده های خود را با همین دو عامل پیش ببرید و نتیجه ی آنرا نیز ببینید.

 

۱- مردی که پس از ازدواج وب سایتی برای مسائل عاطفی افراد متاهل ایجاد کرد

Ashleymadison.com سایت قرارهای عاشقانه است با یک فرق؛ تنها افراد متاهل یا کسانی که خواهان قرار با یک فرد متاهل هستند مورد پذیرش این سایت قرار می گیرند. شعار سایت این است:” زندگی کوتاه است. پس با عشق زندگی کن”. موسس این سایت یک وکیل به نام نوئل بیدرمن است که به زعم خودش یک مرد متاهل بسیار خوشبخت است. سایت این مرد خوشبخت ۳٫۲ میلیون عضو دارد که بیانگر کارا بودن و موفق بودن ایده ی او است.

 

۲- مردی که کسب و کار یک میلیون دلاری وسیله نظافت سگ را به راه انداخت.

ماتیو اوسبرن از سرشناسترین پیشگامان در ساخت وسیله نظافت فضولات سگها است که Pooper-Scooper.com را راه اندازی کرده است.

او هرگز فکر آن را هم نمی کرد که روزی همین ایده او را میلیونر کند. شروع کار اوسبرن به سال ۱۹۸۷ برمی گردد که او یک مرکز خدمات حیوانات اهلی در کلمبوس اوهایو به راه انداخت. در آن هنگام او با داشتن ۲شغل تمام وقت از هرکدام ساعتی ۶دلار درآمد داشت. ماتیو در آن زمان همسر و یک دختر داشت و پسرش در شرف به دنیا آمدن بود. او که از کسب درآمد بیشتر ناامید شده بود، به این فکر افتاد که برای حدود ۱۰۰،۰۰۰ سگ که در ۱۵مایلی خانه او هستند ، کاری انجام دهد. نقطه سرآغاز کسب و کار او همینجا بود. ماتیو به امر نظافت محوطه ها پرداخت، با اینکه کار چندان جالب نبود ، اما او از رضایت مشتریان و کار در بهترین حیاطها لذت می برد.

کار ماتیو کم کم به جایی رسید که هفت نفر را به همراه شش ماشین حمل به کار گرفت که روزانه به ۷۰۰ مشتری ثابت خدمات ارائه می دادند. در حالیکه اوسبرن درحال تبلیغ و شناساندن چنین خدماتی بود، شخصی به نام مت “رد” بسول او را به آینده ای که انتظارش را نداشت نزدیک کرد. بسول مالک مرکز ارائه خدمات حیوانات اهلی(Pet Butler )در تگزاس بود. او پس از دیدن کار ماتیو ، او را شریک خود در امور نظافت حیوانات کرد ، در حال حاضر Pet Butler بزرگترین مرکز ارائه خدمات نظافت فضولات حیوانات اهلی در امریکا است که اکنون بالغ بر ۳۰۰۰ مشتری دارد.

 

۳- نوجوانی که از طریق فروش مربا با دستور پخت مادر بزرگش میلیونها دلار به دست آورد.

در حالیکه موفق ترین کارآفرینان درآمد خود را از ایجاد وب سایتهای پرطرفدار به دست می آورند، “فریزر دوهرتی” کسب و کار بزرگش را از راه سنتی به دست آورده است. فریزر پخت مربا را از سن ۱۴سالگی با دستورالعملهای مادربزرگش در آشپزخانه خانه ی خود شروع کرد ، وی در ۱۶سالگی مدرسه را ترک کرد تا به طور تمام وقت مشغول کار خود شود. این نوجوان در حال حاضر سالانه چیزی حدود ۵۰۰،۰۰۰ شیشه،مربا می فروشد که این مقدار ۱۰درصد بازار مربای انگلیس را تشکیل می دهد. سرمایه دوهرتی چیزی حدود ۱تا۲میلیون دلار تخمین زده می شود.

 

۴- شرکتی که از فروش عینک های ایمنی مخصوص سگها صاحب ثروت بزرگی شد

در جوامع غربی سگ و سایر حیوانات خانگی جزء لاینفک زندگی افراد هستند ، همین عامل باعث شده است تا چند دوست قدیمی تصمیم بگیرند برای سگ ها عینک بسازند !

عینک برای سگ خانگی؟ به نظر بی معنی می رسد ! اما اگر کسی به ساخت آن پرداخته و آن را تبدیل به کسب و کار چند میلیون دلاری کند، نتیجه می گیریم این کار چندان هم بی معنی نیست. این کار توجه زیادی از مردم و رسانه ها به خود جلب کرده است از جمله CNN, Women’s World, People, Regis and Kelly, National Geographic and Animal Planet . آنها که کار را با ساخت عینک ایمنی شروع کردند در ادامه کار خود را توسعه داده و لوازم جانبی دیگری برای حیوانات را تولید کردند که شامل کوله پشتی، جلیقه شنا، تی شرت، کلاه و اسباب بازی می شود.

 

۵- مردی که با تولید استخوان آرزوی پلاستیکی، میلیونر شد.

در بسیاری از نقاط دنیا مردم معتقدند شکستن استخوان جناغ مرغ آرزو ها رابرآورده می کند !

چه کسی فکر می کرد که روزی بازاری برای استخوان آرزو (استخوان جناق مرغ) آن هم از نوع پلاستیکی اش وجود داشته باشد؟ کن آهرونی از اینکه سرسفره و پس از خوردن مرغ تنها دو نفر می توانستند آرزو کنند و جناغ بشکنند کلافه شده بود.

این باعث شد تا او تصمیم به ایجاد شرکت LuckyBreak بگیرد،شرکتی که استخوان های آرزوی سنتزی با صدا و حس استخوان جناق واقعی مرغ و بوقلمون بسازد. در حال حاضر این شرکت روزانه ۳۰،۰۰۰ استخوان تولید می کند که آنها را در قالب طرحهای سفارشی و منقوش برای استفاده ی شخصی، شرکتی و تبلیغاتی به فروش می رساند. فروش این شرکت بیش از ۲٫۵ میلیون دلار در سال است.

می بینید که حتی با استفاده از عقاید نه چندان علمی و درست مردم هم می توان میلیونر شد !

 

گروه آموزشی سینامارکتکلیه حقوق این وب سایت متعلق به وب سایت تخصصی و آموزشی طناب زنی ایران می باشد. | جامپ روپ در ستاد ساماندهی وزات ارشاد و فرهنگ اسلامی ثبت شده است.
پیام کوتاه : 0913*****